Top

İş Yükünüzü Hafifletir

Gercüş Kiralık Vinç

7/18/2019

Hayatın hemen her alanında karşılık bulabilen vinçler, büyük kolaylık sağlar. İş sahalarının ve büyük çağlı üretim tesislerinin başlıca elemanı olan bu taşıtlarla, zorlu görünen işlemler güvenlik protokolü içerisinde yürütülür. Ülkemizde devam eden inşaatlarda, temizlik projelerinde, arama ve kurtarma operasyonları sırasında, kiralık vinç hizmetine ihtiyaç duyulur. Aradığınız niteliklere uygun olan aracı bulmak için, bize ulaşmanız yeterlidir.

Vinçler, iş sahipleri tarafından süreklilik ifade eden durumlarda satın alınabilir. Buna karşılık, geçici projelerde ve dönemsel ihtiyaçların karşılanması amacıyla, vinçlerin kiralanmasının yeterli olduğu durumlar da gözlemlenir. İhtiyaç sahiplerinin çoğunlukla kiralık vinç talebinde bulunması nedeniyle, pek çok işletme tarafından bu araçlar kiralanmaktadır. Aradığınız özel kriterlere sahip aracı kiralamak için, güvenilir firma ile temasa geçmelisiniz.

Genellikle kiralık vinç üzerinde karar kılan kurumlar, maddi kazanç elde ederler. Güvenlik gereksinimlerin konusunda da emin olan kurumsal firmalar, ihtiyaçlarının karşılandığından emin olabilir. Üstelik sizlere tahsis edilen araçların günlük ve dönemsel bakımları yapılır. Araç makinisti ile birlikte iş adresine sevk edilir. Bu sayede ehliyeti olmayan ve bilgi düzeyi yetersiz kimselerin araç kullanımına da izin verilmemiş olur.

Kiralık Vinç
Vinçler tahmin edileceği üzere son derece pahalı araçlardır. Satın alındıktan sonra araç bakımları da yine bilgi ve tecrübenin yanı sıra ciddi bir masrafı beraberinde getirir. Bu nedenle aracı satın aldıktan sonra sorumluluklarınız sona ermez. Kişisel ve kurumsal ihtiyaç halinde en makul çözüm kaçınılmaz olarak kiralık vinç seçeneklerinden uygun olanının değerlendirilmesi olarak duruyor.

Kiralık Vinç Özellikleri ve Kullanım Alanları
Belirli bir yükün sabit bir noktadan alınarak bir başka noktaya taşınması ve ulaştırılması görevini, vinçler üstlenir. Ağır tonajları, 30 metre ve daha üzeri yüksekliklere çıkarma konusunda yetiye sahip olan vinçler, geçmiş dönemlere nazaran, işlemlerin daha hızlı ve güvenli şekilde sonuca ulaştırılmasını sağlar. İnşaatların başlıca kullanım alanı bulduğu iş sahaları ise sırasıyla şu şekildedir. Buna göre;

Hurdalık alanlarda ağır yüklerin topluca taşınması,İnşaat sahaları, limanlarda konteyner yüklenmesi sırasında,Oto çekici görevlerinde ve üretim fabrikalarında, kiralık vinç ihtiyacı kendisini gösterir.Kiralık vinçler belli özelliklerde olabilir. Buna göre kimi vinçleri makaslı ve sepetli görebilirken bir diğer kısmının ise farklı özelliklere sahip olduğu görülür.

Vinçlerin temel çalışma prensibi incelendiğinde kaldıraç ve makara sistemi göze çarpar. Basit şekilde kurgulanmış makara sistemi sayesinde, tonlarca ağırlığa sahip yükler kısa sürede ve kolayca istenen noktaya transfer edilir. Vinçte bulunan makara sayısı arttıkça, kaldırılabilecek en büyük ağırlık kapasitesinde de artış görülür. Klasik anlayışta tasarlanan vinçlerde, vinç kolu adı verilen özel düzenekler vardır. Bu kollar sayesinde, mevcut yükler istenen noktaya kolayca taşınır.

İşlerinizi kolayca sonuca erdirmek istiyor musunuz? İnşaat projeleriniz, yüksek katlı plaza dış zemin temizlikleri, limanlarda bulunan özel çalışma sahalar

Geniş makina parkuru
İşlerinizi bekliyor...

Tekin Vinç

Atatürk Mah. Siirt Cad. 5/1 Veysel Karani Belediyesi
Baykan - SİİRT

Bize Ulaşın


0 542 811 52 77

Teklif Almak için Eposta Gönderin

info@tekinvinc.com
Müşteri Destek Ekibimiz Sorularınızı Yanıtlamak İçin Burada.
Merhaba ; Nasıl Yardımcı Olabilirim ?